Nowoczesne kształcenie z tradycjami !

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie jest jedną z pierwszych i najstarszych instytucji szkoleniowych w Polsce. Zajmujemy się kształceniem innych od ponad 120 lat.

Kompetencje na wagę złota!

Jako priorytet przyjęliśmy wysoką jakość kształcenia (posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001). Duży nacisk kładziemy na dostosowanie form kształcenia do standardów i wymagań, jakie stawia rynek pracy.

O jakiej karierze marzysz? Pomożemy Ci osiągnąć cele i sukces !

Dobre przygotowanie do egzaminu maturalnego z przedmiotów humanistycznych i zajęcia  z nauk społecznych oraz przedmiotów ścisłych zapewnią Ci wymarzone studia humanistyczne.

Komfortowe warunki nauki !

Zajęcia edukacyjne odbywają się w nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych salach lekcyjnych i pracowniach komputerowych, w małych zespołach klasowych.

Uczysz się od najlepszych!

Nauczyciele zaliczają się do grona najlepszych specjalistów w Polsce. Część naszej kadry to egzaminatorzy maturalni oraz  autorzy podręczników.

Kameralna atmosfera na warszawskiej Starówce !

Kameralna atmosfera kompleksu budynków szkolnych zlokalizowanych z dala od miejskiego zgiełku i w bezpośrednim sąsiedztwie warszawskiej Starówki z pewnością zachwyci Ciebie swym niepowtarzalnym urokiem.

Uczniowie bardzo cenią sobie przyjazną atmosferę panującą w Szkole. Wpływa na to nie tylko klimat Szkoły, mała liczebność klas, ale i sami nauczyciele. Nasze Liceum stawia także na integrację samych uczniów, stąd często organizowane są warsztaty, eventy, wycieczki.

Promujemy swoich uczniów!

Nasi uczniowie w trakcie nauki uczestniczą z powodzeniem w krajowych i międzynarodowych konkursach. To wspaniała szansa, aby zaprezentować swoje umiejętności i talenty.